zábranaTextilní zábrana CARETERO – pevná a stabilní dětská bezpečnostní zábrana. Je vhodná do každého prostoru do max. šířky 120cm. Velmi jednoduchá obsluha, když zábranu nepoužíváte, jednoduše ji srolujete.  Zábrana disponuje nejen dostatečným zabezpečením a jednoduchou obsluhou, ale také působivým vzhledem. Rozměry: výška cca 80 cm, šířka max. 120 cm. Váha 1,8 kg. Díky možnosti srolování je obzvlášť vhodná do míst, kde nelze umístit stabilní branky.

Cena: 1518 Kč

Kupte nyní

zábranaZábrana Chicco – Zábrana na schodiště je vhodná jak pro uzavření schodů, tak i pro uzavírku dveří, předchází tak nebezpečným úrazům.
Tato zábrana je nastavitelná od 75 do 82 cm a lze ji pomocí nástavce prodloužit. Připevňuje se bez použití nářadí a sama se automaticky zavírá.Cena: 1499 Kč

Kupte nyní

zábrana

Trama zábrana otevíratelná vzpěrná – otevíratelná zábrana na obě strany, se snadnou montáží bez vrtání je ideálním řešením ochrany vašeho dítěte před nebezpečím. Výška zábrany 730 mm.
Lze dokoupit až 4 ks rozšíření zábrany, čímž vytvoříte zábranu do maximálního otvoru 1130 mm. Další možnosti: s 1 ks rozšíření až do 835 mm, se 2 ks rozšíření až do 930 mm, se 3 ks rozšíření až do 1030 mm.

Cena: 1950 Kč

Kupte nyní

Další velký výběr zábran a příslušenství naleznete zde.